Sign In
or
Create an Account
Pharmacy
MinuteClinic
®
Shop
ExtraCare
®
Photo
Store Locator
myWeekly Ad
Easy Reorder
Order Status & History
Express pharmacy orders
Online shop orders
Photo orders
Skip to main content
Search CVS or ask a question
Sign in
Account
Close
Menu
Close
Mother’s Day
Manage prescriptions
Schedule a Vaccine
Photo
Coupons & Rewards
Weekly Ad
Extra Big Deals
Shop
MinuteClinic Services
Wellness Zone
Oak Street Health
Menu
Close
Sign in
Account
Close
Search CVS or ask a question
Mother’s Day
Manage prescriptions
Schedule a Vaccine
Photo
Coupons & Rewards
Weekly Ad
Extra Big Deals
Shop
MinuteClinic Services
Wellness Zone
Oak Street Health
Use the CVS app
Home
>
Shop
>
Grocery
>
Snacks
>
Snack & Trail Mix
>
Goodfields Snack & Trail Mix
Goodfields Snack & Trail Mix
How to get it
Filters
Brand
Find a brand
Gold Emblem
(27)
Chex Mix
(8)
BarkThins
(2)
Brad's Plant Based
(2)
Cheez-It
(1)
David
(3)
Gaea
(3)
Gardetto's
(1)
Gold Emblem Abound
(11)
Goodfields
(3)
Nature Valley
(1)
Parm Crisps
(1)
Pirate's Booty
(1)
Reese's
(1)
Sahale Snacks
(1)
Seapoint Farms
(1)
See More
Price
$5 - $10
(3)
Reviews
1 star & more
(3)
2 stars & more
(3)
3 stars & more
(3)
4 stars & more
(2)
See More
Product Type
brand_sort
Top Rated
Showing 1-3 of
3 products
Sort & Refine (4)
Goodfields
Grocery
Snacks
Snack & Trail Mix
Clear All
Loading...
Goodfields Roasted & Salted Pepitas, 9 oz
Goodfields
13
$5.99
66.6¢ / oz.
Unavaliable for Pickup
Pickup -
Check more stores
Unavaliable for Shipping
Shipping
Loading...
Goodfields Wasabi Peas, 9 oz
Goodfields
6
$5.99
66.6¢ / oz.
Unavaliable for Pickup
Pickup -
Check more stores
Unavaliable for Shipping
Shipping
Loading...
Goodfields Pumpkin Seeds, 10 oz
Goodfields
19
$5.99
59.9¢ / oz.
Unavaliable for Pickup
Pickup -
Check more stores
Unavaliable for Shipping
Shipping
Prices may vary from online to in store.
1
Shop more Goodfields
Goodfields chips & pretzels
Goodfields fruit snacks
Goodfields healthy snacks